
Model M33 Z adresy MicroBT baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 242 TH/s pre spotrebu energie 7260W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 8.65 | $ 263.26 | $ 3 159.12 |
| Elektrina | $ 6.97 | $ 212.14 | $ 2 545.65 |
| Zisk | $ 1.68 | $ 51.12 | $ 613.48 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 242 TH/s±10% | 7260W±10% | 30.00j/TH | $ 1.68 |
| Výrobca | MicroBT |
| Model | M33 |
| Taktiež známy ako | Whatsminer Hydro M33S++ |
| Uvoľnenie | Dec 2022 |
| Veľkosť | 482 x 650 x 86mm |
| Hmotnosť | 27500g |
| Hladina hluku | 40db |
| Chladenie | Hydro cooling |
| Napájanie | 7260W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |