
Model M50 Z adresy MicroBT baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 114 TH/s pre spotrebu energie 3306W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 4.06 | $ 123.67 | $ 1 484.02 |
| Elektrina | $ 3.17 | $ 96.60 | $ 1 159.22 |
| Zisk | $ 0.89 | $ 27.07 | $ 324.80 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 114 TH/s±10% | 3306W±10% | 29.00j/TH | $ 0.89 |
| Výrobca | MicroBT |
| Model | M50 |
| Uvoľnenie | Jul 2022 |
| Veľkosť | 125 x 225 x 425mm |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3306W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |