
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 270 TH/s za porabo energije 3645W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 9.63 | $ 293.07 | $ 3 516.84 |
| Električna energija | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| dobiček | $ 6.13 | $ 186.56 | $ 2 238.76 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.13 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Izdaja | Sep 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Raven hrupa | 75db |
| Hlajenje | Air |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 3645W |
| Vmesnik | Ethernet 10/100M |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Kitajska | na zalogi | 659 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 587 dni | |||
Španija | na zalogi | 423 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 372 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 362 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 361 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 328 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 322 dni |