
Model D9 S spletne strani Bitmain Rudarstvo x11 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 1.77 TH/s za porabo energije 2839W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 6.97 | $ 212.11 | $ 2 545.29 |
| Električna energija | $ 2.73 | $ 82.96 | $ 995.47 |
| dobiček | $ 4.24 | $ 129.15 | $ 1 549.83 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| X11 | 1.77 TH/s±10% | 2839W±10% | 1.60j/GH | $ 4.24 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | D9 |
| Poznan tudi kot | Antminer D9 1.77Th |
| Izdaja | Feb 2023 |
| Velikost | 316 x 430 x 570mm |
| Teža | 16200g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 2839W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Nigerija | na zalogi | 359 dni | |||
Španija | na zalogi | 229 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 199 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 181 dni |