
Model E11 S spletne strani Bitmain Rudarstvo ethash Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 9.5 GH/s za porabo energije 2470W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 5.60 | $ 170.57 | $ 2 046.79 |
| Električna energija | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| dobiček | $ 3.23 | $ 98.39 | $ 1 180.71 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470W±10% | 260.00j/GH | $ 3.23 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | E11 |
| Izdaja | Jan 2025 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Teža | 14200g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 2470W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Španija | na zalogi | 392 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 392 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 357 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 340 dni |