
Model L11 S spletne strani Bitmain Rudarstvo scrypt Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 20 GH/s za porabo energije 3680W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 8.47 | $ 257.69 | $ 3 092.26 |
| Električna energija | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| dobiček | $ 4.93 | $ 150.16 | $ 1 801.90 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680W±10% | 184.00j/GH | $ 4.93 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | L11 |
| Izdaja | Sep 2025 |
| Velikost | 195 x 290 x 379mm |
| Teža | 15500g |
| Raven hrupa | 75db |
| Napajanje | 3680W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |