
Model L7 S spletne strani Bitmain Rudarstvo scrypt Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 9.05 GH/s za porabo energije 3425W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 3.84 | $ 116.87 | $ 1 402.40 |
| Električna energija | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| dobiček | $ 0.55 | $ 16.79 | $ 201.46 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.05 GH/s±10% | 3425W±10% | 378.45j/GH | $ 0.55 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | L7 |
| Poznan tudi kot | Antminer L7 9050Mh |
| Izdaja | Feb 2022 |
| Velikost | 195 x 290 x 370mm |
| Teža | 15000g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 3425W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Kitajska | na zalogi | Nikoli | |||
Nigerija | na zalogi | Nikoli | |||
Španija | na zalogi | 260 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 192 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 175 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 174 dni |