
Model L9 S spletne strani Bitmain Rudarstvo scrypt Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 16 GH/s za porabo energije 3360W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 6.95 | $ 211.49 | $ 2 537.89 |
| Električna energija | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| dobiček | $ 3.72 | $ 113.31 | $ 1 359.74 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360W±10% | 210.00j/GH | $ 3.72 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | L9 |
| Izdaja | May 2024 |
| Velikost | 195 x 290 x 379mm |
| Teža | 13500g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 3360W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Kitajska | na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 907 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 475 dni | |||
Španija | na zalogi | 473 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 451 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 410 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 403 dni |