
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 335 TH/s za porabo energije 5360W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 11.98 | $ 364.70 | $ 4 376.35 |
| Električna energija | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| dobiček | $ 6.84 | $ 208.08 | $ 2 496.92 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.84 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Poznan tudi kot | Antminer S21 Hydro 335T |
| Izdaja | Feb 2024 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Hydrocooling |
| Napajanje | 5360W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 491 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 479 dni | |||
Španija | na zalogi | 259 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 239 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 218 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 217 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 158 dni |