
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 235 TH/s za porabo energije 3877W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 8.38 | $ 255.09 | $ 3 061.13 |
| Električna energija | $ 3.72 | $ 113.29 | $ 1 359.43 |
| dobiček | $ 4.66 | $ 141.81 | $ 1 701.70 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 235 TH/s±10% | 3877W±10% | 16.50j/TH | $ 4.66 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Izdaja | Jun 2025 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 3877W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 10 - 40 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Ni na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 393 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 390 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 315 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 286 dni | |||
Španija | na zalogi | 239 dni |