
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 234 TH/s za porabo energije 3510W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 8.35 | $ 254.06 | $ 3 048.77 |
| Električna energija | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| dobiček | $ 4.98 | $ 151.50 | $ 1 818.02 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.98 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Poznan tudi kot | Antminer S21 Pro |
| Izdaja | Jul 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 3510W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 505 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 407 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 314 dni | |||
Španija | na zalogi | 299 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 285 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 258 dni |