
Model A15 S spletne strani Canaan Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 206 TH/s za porabo energije 3667W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 7.35 | $ 223.81 | $ 2 685.72 |
| Električna energija | $ 3.52 | $ 107.15 | $ 1 285.80 |
| dobiček | $ 3.83 | $ 116.66 | $ 1 399.92 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 206 TH/s±10% | 3667W±10% | 17.80j/TH | $ 3.83 |
| Proizvajalec | Canaan |
| Model | A15 |
| Poznan tudi kot | Avalon Miner A15XP-206T |
| Izdaja | Dec 2024 |
| Velikost | 301 x 192 x 292mm |
| Teža | 14900g |
| Raven hrupa | 75db |
| Napajanje | 3667W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | -5 - 35 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 625 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 568 dni | |||
Španija | na zalogi | 272 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 199 dni |