
Model A15 S spletne strani Canaan Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 480 TH/s za porabo energije 8064W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 17.12 | $ 521.22 | $ 6 254.65 |
| Električna energija | $ 7.74 | $ 235.63 | $ 2 827.56 |
| dobiček | $ 9.38 | $ 285.59 | $ 3 427.09 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 480 TH/s±10% | 8064W±10% | 16.80j/TH | $ 9.38 |
| Proizvajalec | Canaan |
| Model | A15 |
| Poznan tudi kot | Avalon 1566 HA 2U |
| Izdaja | Jun 2025 |
| Velikost | 680 x 560 x 200mm |
| Teža | 20000g |
| Raven hrupa | 40db |
| Hlajenje | Hydro cooling (OD 14) |
| Napajanje | 8064W |
| Napetost | 323-528V - 20A |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 10 - 50 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 379 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 345 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 322 dni | |||
Španija | na zalogi | 320 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 227 dni |