
Model Mini S spletne strani Canaan Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 37.5 TH/s za porabo energije 800W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 1.34 | $ 40.71 | $ 488.48 |
| Električna energija | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| dobiček | $ 0.57 | $ 17.33 | $ 207.96 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Proizvajalec | Canaan |
| Model | Mini |
| Poznan tudi kot | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Izdaja | Jan 2025 |
| Velikost | 760 x 104 x 214mm |
| Teža | 8350g |
| Raven hrupa | 55db |
| Hlajenje | Heater for home |
| Napajanje | 800W |
| Napetost | 110-240V AC 50/60Hz |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | -5 - 40 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Španija | na zalogi | 822 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 675 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 613 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 612 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 545 dni | |||
Evropa | na zalogi | 186 dni | |||
Kitajska | Ni na zalogi | 60 dni |