
Model Q S spletne strani Canaan Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 90 TH/s za porabo energije 1674W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 3.22 | $ 97.91 | $ 1 174.88 |
| Električna energija | $ 1.61 | $ 48.91 | $ 586.97 |
| dobiček | $ 1.61 | $ 48.99 | $ 587.91 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 90 TH/s±10% | 1674W±10% | 18.60j/TH | $ 1.61 |
| Proizvajalec | Canaan |
| Model | Q |
| Izdaja | Apr 2025 |
| Velikost | 455 x 130 x 440mm |
| Teža | 10500g |
| Raven hrupa | 45db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 1674W |
| Napetost | 110-240V |
| Vmesnik | Ethernet / Wifi |
| Temperatura | -5 - 35 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španija | na zalogi | 513 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 459 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 417 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 417 dni |