
Model A9 S spletne strani Canaan Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 20 TH/s za porabo energije 1700W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.71 | $ 21.69 | $ 260.32 |
| Električna energija | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| dobiček | -$ 0.92 | -$ 27.98 | -$ 335.77 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 20 TH/s±10% | 1700W±10% | 85.00j/TH | -$ 0.92 |
| Proizvajalec | Canaan |
| Model | A9 |
| Poznan tudi kot | Avalon A9, A921 |
| Izdaja | Sep 2018 |
| Velikost | 150 x 136 x 370mm |
| Raven hrupa | 72db |
| Hlajenje | 14038 Fan |
| Ventilator(i) | 1 |
| Napajanje | 1700W |
| Napetost | 12V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |