
Model E10 S spletne strani Ebang Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 18 TH/s za porabo energije 1650W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.64 | $ 19.58 | $ 234.98 |
| Električna energija | $ 1.58 | $ 48.21 | $ 578.56 |
| dobiček | -$ 0.94 | -$ 28.63 | -$ 343.58 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 18 TH/s±10% | 1650W±10% | 91.67j/TH | -$ 0.94 |
| Proizvajalec | Ebang |
| Model | E10 |
| Izdaja | Feb 2018 |
| Velikost | 146 x 189 x 418mm |
| Teža | 9800g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 1650W |
| Napetost | 12V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | -10 - 40 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |