
Model B1 S spletne strani iPollo Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 60 TH/s za porabo energije 3000W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 2.15 | $ 65.32 | $ 783.86 |
| Električna energija | $ 2.88 | $ 87.66 | $ 1 051.92 |
| dobiček | -$ 0.73 | -$ 22.34 | -$ 268.06 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 60 TH/s±10% | 3000W±10% | 50.00j/TH | -$ 0.73 |
| Proizvajalec | iPollo |
| Model | B1 |
| Izdaja | Mar 2022 |
| Velikost | 306 x 194 x 290mm |
| Teža | 12700g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 3000W |
| Napetost | 12V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 25 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |