
Model G1 S spletne strani iPollo Rudarstvo cuckatoo32 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 36 H/s za porabo energije 2800W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 10.09 | $ 307.03 | $ 3 684.38 |
| Električna energija | $ 2.69 | $ 81.82 | $ 981.79 |
| dobiček | $ 7.40 | $ 225.22 | $ 2 702.58 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Cuckatoo32 | 36 H/s±10% | 2800W±10% | 77.78j/H | $ 7.40 |
| Proizvajalec | iPollo |
| Model | G1 |
| Poznan tudi kot | Nano labs iPollo G1 Grin Miner |
| Izdaja | Dec 2020 |
| Velikost | 158 x 350 x 355mm |
| Teža | 19000g |
| Raven hrupa | 75db |
| Hlajenje | Fan |
| Ventilator(i) | 4 |
| Napajanje | 2800W |
| Napetost | 12V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 40 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 654 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 594 dni | |||
Evropa | na zalogi | 2 dni | |||
Kitajska | Ni na zalogi | 1 dni |