
Model M66 S spletne strani MicroBT Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 298 TH/s za porabo energije 5513W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 10.64 | $ 323.91 | $ 3 886.94 |
| Električna energija | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| dobiček | $ 5.35 | $ 162.82 | $ 1 953.86 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 5.35 |
| Proizvajalec | MicroBT |
| Model | M66 |
| Izdaja | Nov 2023 |
| Velikost | 267 x 147 x 401mm |
| Teža | 18000g |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Hydro |
| Napajanje | 5513W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 40 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 306 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 278 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 260 dni | |||
Španija | na zalogi | 235 dni |