
Model INIBOX S spletne strani Pinecone Rudarstvo versahash Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 850 MH/s za porabo energije 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 1.56 | $ 47.56 | $ 570.67 |
| Električna energija | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| dobiček | $ 1.08 | $ 32.95 | $ 395.35 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 1.08 |
| Proizvajalec | Pinecone |
| Model | INIBOX |
| Poznan tudi kot | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Izdaja | Jul 2025 |
| Velikost | 195 x 165 x 125mm |
| Teža | 3050g |
| Raven hrupa | 60db |
| Napajanje | 500W |
| Napetost | 220V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 40 °C |
| vlažnost | 5 - 65 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Španija | na zalogi | Nikoli | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | Nikoli | |||
Združene države Amerike | na zalogi | Nikoli |