
Модел S19 Од Bitmain рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 198 TH/s за потрошњу енергије од 5445W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 7.06 | $ 215.00 | $ 2 580.04 |
| Електрична енергија | $ 5.23 | $ 159.10 | $ 1 909.23 |
| Профит | $ 1.84 | $ 55.90 | $ 670.81 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 198 TH/s±10% | 5445ИН±10% | 27.50j/TH | $ 1.84 |
| Произвођач | Bitmain |
| Модел | S19 |
| Такође познат као | j0-10 |
| Релеасе | May 2022 |
| Величина | 410 x 196 x 209mm |
| Тежина | 17500Г |
| Ниво буке | 50ДБ |
| Хлађење | Watercooling |
| Снага | 5445ИН |
| Волтаге | 12V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Спаин | На лагеру | 238 дана | |||
Кина | На лагеру | 202 дана | |||
Кина | Нема на залихи | 201 дана |