
Модел S19 Од Bitmain рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 120 TH/s за потрошњу енергије од 2760W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 4.27 | $ 130.11 | $ 1 561.34 |
| Електрична енергија | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Профит | $ 1.63 | $ 49.46 | $ 593.57 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760ИН±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Произвођач | Bitmain |
| Модел | S19 |
| Релеасе | Apr 2023 |
| Величина | 195 x 290 x 370mm |
| Тежина | 13200Г |
| Ниво буке | 75ДБ |
| фан(и) | 4 |
| Снага | 2760ИН |
| Волтаге | 12V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Нигериа | На лагеру | 531 дана | |||
Кина | На лагеру | 225 дана | |||
Кина | На лагеру | 197 дана | |||
Спаин | На лагеру | 164 дана | |||
Велика Британија | На лагеру | 81 дана | |||
Кина | Нема на залихи | 75 дана | |||
Америка | На лагеру | 73 дана | |||
Кина | На лагеру | 73 дана | |||
Кина | На лагеру | 62 дана |