
Модел A15 Од Canaan рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 480 TH/s за потрошњу енергије од 8064W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 17.12 | $ 521.15 | $ 6 253.85 |
| Електрична енергија | $ 7.74 | $ 235.63 | $ 2 827.56 |
| Профит | $ 9.38 | $ 285.52 | $ 3 426.29 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 480 TH/s±10% | 8064ИН±10% | 16.80j/TH | $ 9.38 |
| Произвођач | Canaan |
| Модел | A15 |
| Такође познат као | Avalon 1566 HA 2U |
| Релеасе | Jun 2025 |
| Величина | 680 x 560 x 200mm |
| Тежина | 20000Г |
| Ниво буке | 40ДБ |
| Хлађење | Hydro cooling (OD 14) |
| Снага | 8064ИН |
| Волтаге | 323-528V - 20A |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 10 - 50 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Велика Британија | На лагеру | 379 дана | |||
Америка | На лагеру | 345 дана | |||
Кина | На лагеру | 322 дана | |||
Спаин | На лагеру | 320 дана | |||
Кина | На лагеру | 227 дана |