
Модел Mini Од Canaan рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 37.5 TH/s за потрошњу енергије од 800W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 1.34 | $ 40.74 | $ 488.91 |
| Електрична енергија | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Профит | $ 0.57 | $ 17.37 | $ 208.39 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800ИН±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Произвођач | Canaan |
| Модел | Mini |
| Такође познат као | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Релеасе | Jan 2025 |
| Величина | 760 x 104 x 214mm |
| Тежина | 8350Г |
| Ниво буке | 55ДБ |
| Хлађење | Heater for home |
| Снага | 800ИН |
| Волтаге | 110-240V AC 50/60Hz |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | -5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | На лагеру | Никада | |||
Спаин | На лагеру | 821 дана | |||
Велика Британија | На лагеру | 674 дана | |||
Америка | На лагеру | 613 дана | |||
Кина | На лагеру | 612 дана | |||
Кина | На лагеру | 545 дана | |||
Европа | На лагеру | 186 дана | |||
Кина | Нема на залихи | 60 дана |