
Модел Q Од Canaan рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 90 TH/s за потрошњу енергије од 1674W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 3.21 | $ 97.58 | $ 1 171.00 |
| Електрична енергија | $ 1.61 | $ 48.91 | $ 586.97 |
| Профит | $ 1.60 | $ 48.67 | $ 584.03 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 90 TH/s±10% | 1674ИН±10% | 18.60j/TH | $ 1.60 |
| Произвођач | Canaan |
| Модел | Q |
| Релеасе | Apr 2025 |
| Величина | 455 x 130 x 440mm |
| Тежина | 10500Г |
| Ниво буке | 45ДБ |
| фан(и) | 2 |
| Снага | 1674ИН |
| Волтаге | 110-240V |
| Приступ | Ethernet / Wifi |
| Температура | -5 - 35 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Спаин | На лагеру | 515 дана | |||
Велика Британија | На лагеру | 460 дана | |||
Америка | На лагеру | 418 дана | |||
Кина | На лагеру | 418 дана |