
Модел A9 Од Canaan рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 20 TH/s за потрошњу енергије од 1700W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 0.71 | $ 21.71 | $ 260.52 |
| Електрична енергија | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| Профит | -$ 0.92 | -$ 27.96 | -$ 335.57 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 20 TH/s±10% | 1700ИН±10% | 85.00j/TH | -$ 0.92 |
| Произвођач | Canaan |
| Модел | A9 |
| Такође познат као | Avalon A9, A921 |
| Релеасе | Sep 2018 |
| Величина | 150 x 136 x 370mm |
| Ниво буке | 72ДБ |
| Хлађење | 14038 Fan |
| фан(и) | 1 |
| Снага | 1700ИН |
| Волтаге | 12V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |