
Модел AL Од Goldshell рударство blake3 алгоритам са максималним хешрејтом од 8.3 TH/s за потрошњу енергије од 3350W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 1.18 | $ 35.97 | $ 431.64 |
| Електрична енергија | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| Профит | -$ 2.03 | -$ 61.92 | -$ 743.00 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350ИН±10% | 403.61j/TH | -$ 2.03 |
| Произвођач | Goldshell |
| Модел | AL |
| Релеасе | Nov 2024 |
| Величина | 264 x 200 x 290mm |
| Тежина | 13500Г |
| Ниво буке | 55ДБ |
| Снага | 3350ИН |
| Волтаге | 180 - 280V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 35 °C |
| Влажност | 10 - 65 % |