
Модел H Од Holic рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 28 TH/s за потрошњу енергије од 2100W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 1.00 | $ 30.47 | $ 365.62 |
| Електрична енергија | $ 2.02 | $ 61.36 | $ 736.34 |
| Профит | -$ 1.01 | -$ 30.89 | -$ 370.73 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 28 TH/s±10% | 2100ИН±10% | 75.00j/TH | -$ 1.01 |
| Произвођач | Holic |
| Модел | H |
| Релеасе | Dec 2018 |
| Величина | 175 x 189 x 420mm |
| Ниво буке | 70ДБ |
| Хлађење | 190 CFM 9.2 ∅ |
| фан(и) | 2 |
| Снага | 2100ИН |
| Волтаге | 11.6 ~ 13V |
| Приступ | Ethernet / WiFi |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |