
Модел KAS KS7 Од IceRiver рударство kheavyhash алгоритам са максималним хешрејтом од 30 TH/s за потрошњу енергије од 3500W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 5.96 | $ 181.39 | $ 2 176.69 |
| Електрична енергија | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Профит | $ 2.60 | $ 79.12 | $ 949.45 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 30 TH/s±10% | 3500ИН±10% | 116.67j/TH | $ 2.60 |
| Произвођач | IceRiver |
| Модел | KAS KS7 |
| Такође познат као | ICERIVER KAS KS7 |
| Релеасе | Apr 2025 |
| Величина | 430 x 195 x 290mm |
| Тежина | 17500Г |
| Ниво буке | 75ДБ |
| фан(и) | 4 |
| Снага | 3500ИН |
| Волтаге | 200-250V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | На лагеру | Никада | |||
Спаин | На лагеру | 382 дана |