Modell T2T Från Innosilicon gruvdrift sha-256 Algoritm med en maximal hashhastighet på 26 TH/s för en strömförbrukning på 2100W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 0.93 | $ 28.21 | $ 338.46 |
| Elektricitet | $ 2.02 | $ 61.36 | $ 736.34 |
| Vinst | -$ 1.09 | -$ 33.16 | -$ 397.88 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 26 TH/s±10% | 2100W±10% | 80.77j/TH | -$ 1.09 |
| Tillverkare | Innosilicon |
| Modell | T2T |
| Även känd som | T2T-26T |
| Release | Jul 2021 |
| Storlek | 138 x 193 x 425mm |
| Vikt | 9000g |
| Bullernivå | 75db |
| Fläkt(ar) | 2 |
| Kraft | 2100W |
| Spänning | 12V |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |