
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 270 TH/s güç tüketimi için 3645W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 9.66 | $ 293.93 | $ 3 527.21 |
| Elektrik | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Kâr | $ 6.16 | $ 187.43 | $ 2 249.13 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645w±10% | 13.50j/TH | $ 6.16 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Serbest Bırak | Sep 2024 |
| Boyut | 400 x 195 x 290mm |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Air |
| Hayran(lar) | 4 |
| Güç | 3645w |
| Arayüz | Ethernet 10/100M |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Çin | Stokta var | 657 Günler | |||
Çin | Stokta var | 585 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 421 Günler | |||
Çin | Stokta var | 371 Günler | |||
Çin | Stokta var | 363 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 360 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 327 Günler | |||
Çin | Stokta var | 322 Günler |