
Model L11 Kimden Bitmain madencilik scrypt Algoritma maksimum hashrate ile 20 GH/s güç tüketimi için 3680W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 8.74 | $ 265.92 | $ 3 191.07 |
| Elektrik | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| Kâr | $ 5.20 | $ 158.39 | $ 1 900.72 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680w±10% | 184.00j/GH | $ 5.20 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | L11 |
| Serbest Bırak | Sep 2025 |
| Boyut | 195 x 290 x 379mm |
| Ağırlık | 15500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Güç | 3680w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |