
Model L9 Kimden Bitmain madencilik scrypt Algoritma maksimum hashrate ile 16 GH/s güç tüketimi için 3360W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 6.98 | $ 212.39 | $ 2 548.64 |
| Elektrik | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Kâr | $ 3.75 | $ 114.21 | $ 1 370.49 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360w±10% | 210.00j/GH | $ 3.75 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | L9 |
| Serbest Bırak | May 2024 |
| Boyut | 195 x 290 x 379mm |
| Ağırlık | 13500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3360w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Çin | Stokta var | Asla | |||
Çin | Stokta var | 903 Günler | |||
Çin | Stokta var | 473 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 471 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 449 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 408 Günler | |||
Çin | Stokta var | 401 Günler |