
Model S19 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 198 TH/s güç tüketimi için 5445W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 7.06 | $ 214.92 | $ 2 579.02 |
| Elektrik | $ 5.23 | $ 159.10 | $ 1 909.23 |
| Kâr | $ 1.83 | $ 55.82 | $ 669.78 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 198 TH/s±10% | 5445w±10% | 27.50j/TH | $ 1.83 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S19 |
| Olarak da bilinir | j0-10 |
| Serbest Bırak | May 2022 |
| Boyut | 410 x 196 x 209mm |
| Ağırlık | 17500g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Watercooling |
| Güç | 5445w |
| Gerilim | 12V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
İspanya | Stokta var | 238 Günler | |||
Çin | Stokta var | 202 Günler | |||
Çin | Stokta yok | 201 Günler |