
Model S19 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 120 TH/s güç tüketimi için 2760W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 4.28 | $ 130.35 | $ 1 564.21 |
| Elektrik | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Kâr | $ 1.63 | $ 49.70 | $ 596.44 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760w±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S19 |
| Serbest Bırak | Apr 2023 |
| Boyut | 195 x 290 x 370mm |
| Ağırlık | 13200g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 4 |
| Güç | 2760w |
| Gerilim | 12V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Nijerya | Stokta var | 530 Günler | |||
Çin | Stokta var | 224 Günler | |||
Çin | Stokta var | 196 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 163 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 80 Günler | |||
Çin | Stokta yok | 74 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 73 Günler | |||
Çin | Stokta var | 73 Günler | |||
Çin | Stokta var | 62 Günler |