
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 225 TH/s güç tüketimi için 3712W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 8.03 | $ 244.33 | $ 2 931.99 |
| Elektrik | $ 3.56 | $ 108.46 | $ 1 301.58 |
| Kâr | $ 4.46 | $ 135.87 | $ 1 630.41 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 225 TH/s±10% | 3712w±10% | 16.50j/TH | $ 4.46 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Serbest Bırak | Jun 2025 |
| Boyut | 400 x 195 x 290mm |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3712w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 10 - 40 °C |
| Nem | 5 - 95 % |