
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 235 TH/s güç tüketimi için 3877W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 8.38 | $ 255.17 | $ 3 062.04 |
| Elektrik | $ 3.72 | $ 113.29 | $ 1 359.43 |
| Kâr | $ 4.66 | $ 141.88 | $ 1 702.61 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 235 TH/s±10% | 3877w±10% | 16.50j/TH | $ 4.66 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Serbest Bırak | Jun 2025 |
| Boyut | 400 x 195 x 290mm |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3877w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 10 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta yok | Asla | |||
Çin | Stokta var | 392 Günler | |||
Çin | Stokta var | 390 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 315 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 286 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 238 Günler |