
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 300 TH/s güç tüketimi için 4050W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 10.71 | $ 325.94 | $ 3 911.24 |
| Elektrik | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Kâr | $ 6.82 | $ 207.60 | $ 2 491.15 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050w±10% | 13.50j/TH | $ 6.82 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Serbest Bırak | Sep 2024 |
| Boyut | 400 x 195 x 290mm |
| Ağırlık | 14400g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Oil cooling |
| Güç | 4050w |
| Arayüz | Ethernet 10/100M |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
İspanya | Stokta var | 598 Günler | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 555 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 504 Günler | |||
Çin | Stokta var | 361 Günler | |||
Çin | Stokta var | 351 Günler |