
Model S9 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 14 TH/s güç tüketimi için 1372W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.50 | $ 15.23 | $ 182.76 |
| Elektrik | $ 1.32 | $ 40.09 | $ 481.08 |
| Kâr | -$ 0.82 | -$ 24.86 | -$ 298.32 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 14 TH/s±10% | 1372w±10% | 98.00j/TH | -$ 0.82 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S9 |
| Serbest Bırak | Nov 2017 |
| Boyut | 135 x 158 x 350mm |
| Ağırlık | 4200g |
| Gürültü seviyesi | 85dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 1372w |
| Gerilim | 11.60 ~13.00V |
| Arayüz | Ethernet |
| Nem | 5 - 95 % |