
Model T19 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 158 TH/s güç tüketimi için 5451W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 5.65 | $ 172.01 | $ 2 064.07 |
| Elektrik | $ 5.23 | $ 159.28 | $ 1 911.34 |
| Kâr | $ 0.42 | $ 12.73 | $ 152.73 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 158 TH/s±10% | 5451w±10% | 34.50j/TH | $ 0.42 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | T19 |
| Olarak da bilinir | Bitcoin Miner T19 Hydro |
| Serbest Bırak | Oct 2022 |
| Boyut | 412 x 197 x 209mm |
| Ağırlık | 15800g |
| Gürültü seviyesi | 40dB |
| Soğutma | Water cooling |
| Güç | 5451w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 10 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |