
Model A15 Kimden Canaan madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 194 TH/s güç tüketimi için 3647W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 6.92 | $ 210.77 | $ 2 529.27 |
| Elektrik | $ 3.50 | $ 106.57 | $ 1 278.78 |
| Kâr | $ 3.42 | $ 104.21 | $ 1 250.49 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 194 TH/s±10% | 3647w±10% | 18.80j/TH | $ 3.42 |
| Üretici firma | Canaan |
| Model | A15 |
| Olarak da bilinir | Avalon Miner A1566-194T |
| Serbest Bırak | Dec 2024 |
| Boyut | 301 x 192 x 292mm |
| Ağırlık | 14900g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Güç | 3647w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -5 - 35 °C |
| Nem | 10 - 90 % |