
Model A15 Kimden Canaan madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 480 TH/s güç tüketimi için 8064W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 17.11 | $ 520.64 | $ 6 247.65 |
| Elektrik | $ 7.74 | $ 235.63 | $ 2 827.56 |
| Kâr | $ 9.36 | $ 285.01 | $ 3 420.08 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 480 TH/s±10% | 8064w±10% | 16.80j/TH | $ 9.36 |
| Üretici firma | Canaan |
| Model | A15 |
| Olarak da bilinir | Avalon 1566 HA 2U |
| Serbest Bırak | Jun 2025 |
| Boyut | 680 x 560 x 200mm |
| Ağırlık | 20000g |
| Gürültü seviyesi | 40dB |
| Soğutma | Hydro cooling (OD 14) |
| Güç | 8064w |
| Gerilim | 323-528V - 20A |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 10 - 50 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 380 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 345 Günler | |||
Çin | Stokta var | 323 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 320 Günler | |||
Çin | Stokta var | 227 Günler |