
Model A13 Kimden Canaan madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 110 TH/s güç tüketimi için 3300W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 3.92 | $ 119.32 | $ 1 431.84 |
| Elektrik | $ 3.17 | $ 96.43 | $ 1 157.11 |
| Kâr | $ 0.75 | $ 22.89 | $ 274.72 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 110 TH/s±10% | 3300w±10% | 30.00j/TH | $ 0.75 |
| Üretici firma | Canaan |
| Model | A13 |
| Olarak da bilinir | Avalon Miner A1346 |
| Serbest Bırak | Nov 2022 |
| Boyut | 390 x 290 x 395mm |
| Ağırlık | 13000g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 6 |
| Güç | 3300w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 35 °C |
| Nem | 5 - 95 % |