
Model A10 Kimden Canaan madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 37 TH/s güç tüketimi için 2380W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 1.31 | $ 40.01 | $ 480.17 |
| Elektrik | $ 2.28 | $ 69.54 | $ 834.52 |
| Kâr | -$ 0.97 | -$ 29.53 | -$ 354.35 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37 TH/s±10% | 2380w±10% | 64.32j/TH | -$ 0.97 |
| Üretici firma | Canaan |
| Model | A10 |
| Olarak da bilinir | A1047 |
| Serbest Bırak | Sep 2019 |
| Boyut | 190 x 190 x 292mm |
| Ağırlık | 7600g |
| Gürültü seviyesi | 70dB |
| Soğutma | 12038 Fan |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 2380w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -5 - 35 °C |
| Nem | 5 - 90 % |