
Model AL Kimden IceRiver madencilik blake3 Algoritma maksimum hashrate ile 15 TH/s güç tüketimi için 3500W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 2.13 | $ 64.78 | $ 777.37 |
| Elektrik | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Kâr | -$ 1.23 | -$ 37.49 | -$ 449.87 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15 TH/s±10% | 3500w±10% | 233.33j/TH | -$ 1.23 |
| Üretici firma | IceRiver |
| Model | AL |
| Olarak da bilinir | IceRiver ALPH AL3 15Th |
| Serbest Bırak | Sep 2024 |
| Boyut | 370 x 195 x 290mm |
| Ağırlık | 16000g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Air |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3500w |
| Gerilim | 220V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
İspanya | Stokta var | Asla | |||
Çin | Stokta var | Asla | |||
Çin | Stokta var | 963 Günler | |||
Avrupa | Stokta var | 930 Günler |