
Model M30 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 100 TH/s güç tüketimi için 3400W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 3.55 | $ 108.04 | $ 1 296.48 |
| Elektrik | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Kâr | $ 0.29 | $ 8.69 | $ 104.30 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400w±10% | 34.00j/TH | $ 0.29 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M30 |
| Serbest Bırak | Oct 2020 |
| Boyut | 155 x 225 x 425mm |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3400w |
| Gerilim | 12V |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 5 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Nijerya | Stokta var | 473 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 141 Günler |