
Model M36 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 164 TH/s güç tüketimi için 5576W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 5.85 | $ 178.02 | $ 2 136.28 |
| Elektrik | $ 5.35 | $ 162.93 | $ 1 955.17 |
| Kâr | $ 0.50 | $ 15.09 | $ 181.11 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 164 TH/s±10% | 5576w±10% | 34.00j/TH | $ 0.50 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M36 |
| Serbest Bırak | May 2023 |
| Boyut | 267 x 147 x 401mm |
| Ağırlık | 16000g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Hydro cooling |
| Güç | 5576w |
| Gerilim | AC 380~480 |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |