
Model M3 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 12.5 TH/s güç tüketimi için 2050W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.45 | $ 13.59 | $ 163.04 |
| Elektrik | $ 1.97 | $ 59.90 | $ 718.81 |
| Kâr | -$ 1.52 | -$ 46.31 | -$ 555.77 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 12.5 TH/s±10% | 2050w±10% | 164.00j/TH | -$ 1.52 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M3 |
| Olarak da bilinir | M3V2 |
| Serbest Bırak | Mar 2018 |
| Boyut | 170 x 200 x 340mm |
| Ağırlık | 7500g |
| Gürültü seviyesi | 78dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 2050w |
| Gerilim | 12V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | -10 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |