
Model M53 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 230 TH/s güç tüketimi için 6670W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 8.22 | $ 250.29 | $ 3 003.47 |
| Elektrik | $ 6.40 | $ 194.90 | $ 2 338.77 |
| Kâr | $ 1.82 | $ 55.39 | $ 664.70 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 230 TH/s±10% | 6670w±10% | 29.00j/TH | $ 1.82 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M53 |
| Serbest Bırak | May 2023 |
| Boyut | 86 x 482 x 663mm |
| Ağırlık | 27100g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Güç | 6670w |
| Gerilim | AC 380~480 |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |